środa, 9 stycznia 2013

MENEL ENCOUNTERS 2

W okresie jesienno zimowym może dochodzić do zachorowań na grypę - słyszymy w reklamach leków. Tak na marginesie - nie ma chyba durniejszych reklam, niż reklamy leków. Ich twórcy nie zdają sobie sprawy, że w okresie jesienno - zimowym dojść może przede wszystkim do bliskiego spotkania z menelami w pustostanach. 
Typowy wystrój ścienny, powodujący podgrzanie atmosfery, kiedy okna są nieszczelne, lub kiedy w ogóle ich nie ma.
Kanapa do spożywania.
Obecność żula wyczuwalna, ale chyba siedzą na górze.
Na pięterku znajdujemy rozmaite menelskie akcesoria, m.in. to wielkie, nawet nie bardzo zaszczane łoże. W lewym skrzydle doszło do spotkania. Dom ten jednak nie jest położony w centrum a mieszkańcy nie są przyzwyczajeni do świecenia im latarkami po oczach. Myśleli chyba, że to policja :)
Kończymy zatem nasz dzisiejszy krótki wpis, zostawiając meneli w spokoju. Przy takiej pogodzie bezpieczniej jest chyba w kanałach ... Chociaż idzie odwilż ... Nie mamy gdzie się podziać :(

2 komentarze:

  1. Weź nic nie mów. Ostatnio omal nie nadepnęłam śpiącego menela. Zapach czułam od dawna, ale że spał w kupie śmieci, za dobrze się maskował. Omal zawału nie dostałam widząc jego głowę. Jednak łażenie po ruinkach samemu to nie jest dobry pomysł dla baby ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Słyszałem, że ktoś na takiego niechcący nasikał :)

      Usuń