środa, 22 kwietnia 2015

NOCNA POMOC WETERYNARYJNA

W dzisiejszym odcinku sprawdzimy, jak wygląda sprawa z dostępnością do nocnej pomocy weterynaryjnej. Przypadki chodzą po zwierzętach i zazwyczaj traf chce, że przydarzają się w najmniej oczekiwanych porach.
Wyobraźmy sobie, że twój kot połknął 5 zł, albo pies potknął się na psie i ... no, może zły przykład. 
Widać, że oprócz zbierania próbek karm weterynaryjnych dla kotów, właściciel tej lecznicy był zapalonym narciarzem. 
Lubił też ostre zabawy. 
W recepcji i w gabinetach panuje nieskazitelny porządek. 
Niżej, w szpitalu panuje klimat rozluźnienia. 
Ale tutaj nikt się nie zapuszcza :)
Powszechnie wiadomo, że rosyjscy chirurdzy przeprowadzają operacje przedłużania penisa, przy rosyjskiej muzyce pop. Natomiast polscy weterynarze operują przy polskim hiphopie. Gdyby gabinet działał nadal, zapewne znalazłaby się tu wlepka Gangu Albanii. Do każdej płyty kominiarka, maczeta, lub nóż gratis. 
Okazuje się, że nie cały budynek przeznaczony był na działalność weterynaryjną. W niektórych przedmiotach odnajdujemy przedziwne rzeczy, których pochodzenie często zastanawia. "Skąd to zszabrowane?" - oglądaj w każdy czwartek o godzinie 20, tylko na kanale TVN Szaber. 
Ciekawe bakelitowe wyłączniki nie padły jeszcze łupem szabrowników. Nowe dokumentalne reality show : "Szabruj i pozwól szabrować" - tylko na kanale TVN Szaber. 
Szaber natury militarnej i policyjnej, to dla wytrawnego szabrownika nie lada gratka. Mundury, czapki, guziki a nawet hełmy strażackie bez problemy znajdą miejsce na szabrowniczym allegro. "Za mundurem szabrowniczki sznurem" - tylko na kanale TVN Szaber.
W pobliżu mamy następną przychodnię weterynaryjną czynną 24h, ale tamta nie wygląda na opuszczoną, więc nie polecamy. 
Jest i Dom Pana, ale nie można modlić się żarliwie. Jest niski. Daleko do Pana. 
Tak, sporo tu gratów, nie związanych z działalnością lecznicy. No, chyba że puszczano na tym rosyjską muzykę pop :)
Tak, przedziwny szaber wala się po próchniakach. Często zachodzimy w głowę skąd coś wzięło się w danym miejscu. Przepływ szabru jest niekontrolowany i rządzi się swoimi prawami. "Na świętego węgorza, płynie szaber do morza" - premiera dziś o 21 tylko w TVN Szaber :)
A gabinet weterynaryjny, w przeciwieństwie do wcześniej odwiedzonej przychodni nie spełnił naszych oczekiwań. Chyba na bielany będziemy jeździć a tu nie będziemy eksplorować. W następnym odcinku będzie coś bardziej konkretnego, bo za chwilę całkiem tu spróchniejemy :) Do zobaczenia !

4 komentarze:

  1. Jedźcie, jedźcie! A jak tam Szaber? Znalazł swojego Szabro-pana?

    OdpowiedzUsuń
  2. W połowie maja 2008 operowaliśmy tam naszą sukę. Nawet nie wiedziałem że się ta klinika tak opuściła.

    OdpowiedzUsuń