poniedziałek, 17 grudnia 2018

OGŁOSZENIE PARAFIALNE

         Dzisiejszy odcinek będzie trochę nietypowy. Jesteśmy z Wami od dziesięciu lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć liczne grono stałych bywalców naszego bloga, przy okazji poznać ciekawych ludzi a nawet nawiązać przyjaźnie.
Jest nam niezmiernie miło, że nasze wypociny komuś się podobają i że ktoś tu czasem zagląda. 
         Już raz postanowiliśmy wykorzystać bloga, aby prosić o pomoc. Wtedy chodziło o znalezienie domu dla pewnego sympatycznego psiaka, którego znaleźliśmy na jednej z naszych wypraw. Ogłoszenia nie pomogły. Wpis na blogu tak. Pani, która przygarnęła psinę jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy. 
        Dziś po raz drugi prosimy Was o pomoc. Sprawa jest trochę innego rodzaju. Zdajemy sobie sprawę, że czasy się zmieniają. Odkąd facebook wyparł wszystko, coraz mniej ludzi tu zagląda. Pojawiło się mnóstwo nowych grup a zdjęcia robi się telefonami. My dla wielu z nich jesteśmy starej daty. Ale nie umiemy przestawić się na to co nowe i chcielibyśmy dalej publikować tutaj, o ile jeszcze ktoś będzie miał chęć odwiedzać naszą stronę. 
         Wiemy, że posty pojawiają się z opóźnieniem, ale ludzie wiekowi mają liczne obowiązki, które czasami skutecznie odciągają od komputera. Cały wolny czas poświęcamy temu co kochamy : zapuszczaniu się w miejsca, w które nikt wcześniej się nie zapuścił. 

         To by było na tyle. Nie ma co więcej gadać. Poniżej znajdziecie link do naszej zbiórki. Jeśli ktoś chciałby przelać tam równowartość jednego piwa, lub innej cołaski, to będziemy wdzięczni. Obiecujemy, że będziemy penetrować do końca świata i jeden dzień dłużej. Możemy też zrobić foty okolicznościowe, bobra, albo żubra :) albo zabrać w jakieś fajne miejsce (w uwagach dopiszcie, że z bloga penetratorów). 

         Pozdrawiamy wszystkich i dziękujemy, że wytrwaliście z nami tyle czasu. Już niebawem nowe odcinki. Do zobaczenia !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz