sobota, 10 marca 2012

HOTELIK BURDELIK

Witajcie! Oto krótka relacja z dziwnego obiektu, znalezionego nocą w podwarszawskim lesie.


Obiekt ciekawy szczególnie po zmroku.


Luksusowy budynek, z wieloma małymi pokojami (każdy z zapleczem sanitarnym i romantycznym kominkiem) sugeruje jego przeznaczenie ...


chyba klasztor ...Gdyby zostało to ukończone, robiłoby wrażenie ...


Teraz jednak robi większe.Widok na dolną kondygnację .


Zejście (cały czas ślisko)Cały ten obiekt to śliski temat :)
sauna
Zapewne w sieci znaleźć można wiele informacji na temat budynku.


My nie mieliśmy czasu, ponieważ nie było gdzie zaparkować a duchy z piwnicy kopały po kostkach :) Do zobaczenia za chwilę!

4 komentarze:

 1. To jest dom, który budował lata temu Żyd. Budował dla siebie i rodziny jako obiekt mieszkalny. Niestety okoliczni mieszkańcy podpalili mu dach przed ukończeniem i postanowił to porzucić i się wynieść.

  OdpowiedzUsuń
 2. To ciekawe, czemu go jeszcze nie rozkradli - całkiem ładne materiały budowlane, a zgaduję że lokalsi nie pogardziliby extra zarobkiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako "Lokalna" wypowiem się, że słyszałam w zasadzie obie wersje, ale w trochę innej wersji. Właścicielem nie był żaden Żyd, słyszałam, że faktycznie dla Żony, ale wybuchł pożar i zaprzestali budować. Jednak druga wydaje mi się bardziej prawdopodobna, właśnie o domu publicznym. Kilka lat temu jeszcze siedział i pilnował tego ochroniarz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obecnie na teren jest zakaz wejścia, przebywanie grozi kalectwem lub śmiercią. Teren został wydzierżawiony pod rozgrywki paintballowe. Wszystkich chętnych, którzy chcą zagrać w tym klimatycznym miejscu zapraszam (606-262-347) http://serrator.pl/superteam.html

  OdpowiedzUsuń